vicoustıc flexı a50

VİCOUSTİC FLEXİ A50 SÜNGER STÜDYO PANELİ

Tasarımları ile dikkat çeken vicoustic flexi a50 sünger, flexi paneller arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Mekan içerisindeki malzemelerin soğurma yüzeylerinin ve bilimsel verilerin çeşitli kombinasyonları ile yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

akustik sünger kare sünger
vicoustic flexi a50 sünger

Orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı flexi a50 sünger, kıvrımların kalınlığı arttıkça başarı oranının artmasına yardımcı olur. Kritik ve oldukça hassas olan yayın stüdyoları, kayıt alanları gibi mekanlarda flexi paneller kullanılmaktadır. Vicoustic Flexi A50 paneller, piyasada bulunan paneller arasında en başarılı akustik çözüm sunan malzemelerdendir.

flexi a50 sünger fiyatları
flexi a50 panel fiyatları

Vicoustic Flexi A50 Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Kalınlık : 40 mm – 50 mm
  • Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Renk : Siyah
vicoustic flexi a50 sünger

Düşük maliyetli ve yüksek performans sunan Vicoustic flexi a50 paneller ses yalıtımı hizmeti veren firmalardan temin edilebilir.

Vicoustic flexi sünger 50 x 50 cm boyutlarında ve 40 mm – 50 mm olarak iki farklı kalınlıkta üretilmektedir. Üretimi poliüretandan sağlanmaktadır. Yüzeyinde kare halinde şekilller bulunan bu ürün kare flexi olarak ta bilinmektedir.

vicoustic flexi a50 panel fiyatları
vicoustic flexi a50

Vicoustic Flexi Sünger Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Bu çalışma için özel bir yapıştırıcısı mevcuttur. Bu yapıştırıcıya aks rapid adı verilmektedir. Aks rapid solid bazlı bir maddedir. Bir parmak rulo yapıştırıcıya batırılır. Daha sonra süngerin uygulanacağı duvar yada tavana rulodaki yapıştırıcı sürülür. Bir sonraki adımda sünger hafif bir şekilde bastırma suretiyle uygulanır. Vicoustic flexi süngerin uygulaması bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

vicoustic flexi a50 sünger fiyatları
flexi a50 sünger