basotect melamin köpük

BASOTECT MELAMİN AKUSTİK KÖPÜK | ANTİBAKTERİYEL YANMAZ SÜNGER

Basotect ® melamin reçine, bir termoset polimerden yapılmış, esnek, açık hücreli bir köpüktür. Basotect üstün özellikleri yüksek ses emme kapasitesi, alev geciktirici özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ağırlık ve ısı yalıtımı vardır. Basotect nedeniyle üstün özellikleri uygulamaları ve sanayi (örneğin inşaat ve sanayi, otomotiv, ulaşım ve tüketici yani temizlik) gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif ve açık mineral lifleri olduğundan Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir. BASF’ın ürettiği Basotect Melamin sünger’ inin Türkiye’deki Recticel Distiribitörü lisanslı Satıcısıdır.

basotect melamin köpük

Homojen yapıda, sık gözenekli, yangına dayanıklı, ?=0,035W/mK ısı iletim değerine sahip, açık gri renkli Basotect; yüksek yanmazlık özelliği, ısı yalıtım değerleri ve düşük yoğunluğu nedeniyle birçok sektörde tercih edilmektedir. Hacim akustiği yalıtımı gerekli her türlü ortamda ses yutucu panel olarak inşaat sektörünün önemli ses yalıtım ürünüdür.

yanmaz akustik basotect melamin köpük fiyatları
yanmaz akustik basotect melamin köpük

Ses yalıtımına öncelik tanınan bu süngerler akustik uygulamalarında tercih edilmektedir. Basotect süngerler melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılır=0,033W/mK ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayan, 8-11kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C’ye kadar yangına dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır.

akustik basotect melamin köpük
basotect melamin köpük tavan kaplama
  • Piramit, Labirent, Yumurta gibi Formlarda üretilebilir.
  • Yanmaz özellikte I. sınıf üründür..
  • Mükemmel Akustik Özellikleri
  • Beyaz ve Gri Renk seçenekleri mevcuttur.
  • 1m * 2m veya 1m * 1m ebatlarında üretilmektedir.
  • Kendiliğinden Yapıştırıcılı modelleri vardır.

Basotect Melamin Süngerler antibakteriyel yapıya sahip yanmaz akustik süngerlerdir. Ses yutumu ve yalıtımı sağlayan melamin süngerler genellikle hastane, okul gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Uygulaması esnek ve kolay olan melamin süngelerin ayrıca kendinden yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Beyaz ve gri renk seçeneği olup mükemmel akustik özelliği sunmaktadır

basotect melamin köpük duvar kaplama
basotect melamin köpük sünger

Yanmaz ISO sertifika belgelerine sahip süngerler birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Esnek ve kolay uygulanabilen yapısı sayesinde bir çok alanda uygulanabilir. Farklı desenleri ve renk seçeneği sayesinde ortama dekoratif bir özellik katabilirsiniz. 

basotect melamin köpük sünger fiyatları
basotect melamin köpük modelleri