müzik odası ses yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı | Keman, Piyano Odaları Ses Yalıtımı

Müzik odalarında ses performansı almak ve dışarıya karşı rahatsızlık oluşmaması için ses yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Evinizde veya farklı bir mekanda eğlenmek adına enstrüman çaldığınız, müzik dinlediğiniz bir ortamda ses kalitesinin iyi olması ve komşularınızı rahatsız etmemeniz önem taşımaktadır.

müzik odası ses yalıtımı
müzik odası akustik duvar kaplama

Müzik sesleri hava oluşumlu seslerdir geçiş kaybına uğratılması için farklı ses yalıtımı çalışmaları yapılabilmektedir. Mekanın durumuna göre uygulama planı yapılması gerekmektedir. Bu yüzden şikayet ve isteklerinizle birlikte ölçü, mekan fotoğraflarını ekibimize ulaştırmanız gerekmektedir.

müzik odası ses yalıtımı kaplamaları
müzik odası ses yalıtımı süngeri
müzik odası ses yalıtımı panelleri

Ses yalıtımı ve izolasyon ciddi bir iştir tecrübeli teknik ekibimizden her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. İçeride akustiği sağlamak ve iyi bir ses performansı almak için renkli yepyeni ürünlerimiz mevcuttur. Dışarıya ses çıkışı engellemek içinde sesin geçişini sağlayan tüm duvarların özel ses kesici ürünler ile kaplanması gerekmektedir.

müzik odası akustik ses yalıtımı kaplamaları
müzik odası ses yalıtımı malzemeleri
müzik odası akustik duvar kaplama süngeri

Gerekli durumlarda ekibimiz keşif için mekana gelebilmektedir. Firmamız müzik odalarında ses yalıtımı sağlayan ürünlerin satışını yapmakla beraber dilerseniz uygulama hizmetlerini de üstlenmektedir.