piramit sünger

PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ PİRAMİT SÜNGER

Akustik Ses emici ve ses düzenleyici olarak ortamdaki ses akşını düzenleyen piramit süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler. Eko, yankı ve uğultu problemlerine karşı yüksek performans sağlayarak alan içerisinde akustik bir yalıtım sağlamaktadırlar. Akustik Piramit süngerlerin uygulaması oldukça kolay olup bir çok alanda kullanılabilmektedirler. Kendinden yapışkanlı modeli müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca tenekelerde özel solid yapıştırıcısı ile uygulanabilen bu süngerler 100*100 cm ebatlarında paketinde 10 m2 olacak şekilde satışa sunulmaktadır.

akustik piramit ses yalıtım süngeri

Kullanım alanı oldukça geniş olan akustik süngerler genel olarak stüdyo ses yalıtımı, reji odası ses yalıtımı, ses kayıt odası ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, konferans salonu ses yalıtımı, tiyatro salonu ses yalıtımı gibi kullanım alanı geniş alanlara sahiptirler.

akustik piramit sünger

Piramit sünger uygulanırken alanın temiz olmasına dikkat edilmelidir. Temiz alana sünger yapıştırıcısı rulo yardımı ile sürülerek uygun ebatlarda kesilen sünger yapıştırılacak zemine hafif bir basınç ile uygulanmalıdır.

piramit sünger fiyatları

Yapıştırma çalışması için özel yapıştırıcısı olan aks rapidi önermekteyiz. Kendi yapıştırıcısının kullanılması daha sağlam bir uygulama adına önemlidir. Bu yapıştırıcı güçlü bir madde olduğu için sağlam bir şekilde sünger uygulaması gerçekleştirilmektedir.

yanmaz akustik piramit sünger

Piramit sünger paket halinde satılan ve bir paketinde 10 m2 sünger bulunan bir üründür. Fiyatı m2 hesabıyla belirlenmektedir. Piramit sünger 40 mm – 50 mm – 70 mm olmak üzere üç farklı kalınlıkta üretilmektedir.

akustik piramit ses izolasyon süngeri

Piramit Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar : 40 mm – 50 mm – 70 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : – 5 °C -+ 100 °C
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 – 1,12
  • Renk : Siyah