mantarlı kauçuk levha

MANTARLI KAUÇUK LEVHA | PARKE ZEMİN ALTI TİTREŞİM KESİCİ LEVHA

Mantarlı kauçuk levha ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

şap altı mantarlı kauçuk levha fiyatları
yumurta formlu mantarlı kauçuk şilte

Zeminlerden gelen titreşim,darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engellemek adına parke ve şap altında kullanılan veya zemine serile bilen kauçuk zemin ses yalıtım malzemesidir. Kauçuk ürünlerimiz sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz, uygulandığı andan itibaren ısı kaybını önleyerek ısınma giderlerinde de tasarruf yaptırır.

mantarlı kauçuk levha
zemin ses yalıtımı malzemesi şap altı mantarlı kauçuk levha fiyatları

Mantarlı Kauçuk Levha Nerelerde Kullanılmaktadırlar ?

Örnek verecek olursak alt katınıza giden topuklu ayakkabı sesi darbeli seslere örnektir ve kauçuk malzeme kullanılarak engellenebilen ses türüdür. İnşaat ve gemi sektörleri, otomotiv, çimento, plastik, tekstil ve tüm makine sanayii için kullanılabilir.

mantarlı kauçuk levha fiyatları
parke altı mantarlı kauçuk şilte

Atletizm Pistleri, Tenis Kortları, Basketbol Sahaları, Voleybol Sahaları, Yürüyüş Yolları, Çok Amaçlı Spor Sahaları, Açık veya Kapalı Spor Sahaları, Isı ve Ses izolasyonu için kullanılmaktadırlar. Kauçuk Levha zeminlerden gelen sesleri engellemek için parke ve şap altında kullanılan ses yalıtım malzemesidir.

mantarlı kauçuk şilte
parke altı mantarlı kauçuk levha