BASS TRAP SÜNGER

BASS TRAP SÜNGER | KÖŞE BASS KIRICI AKUSTİK SÜNGER

Bass Trap’lerin kendine özel dizaynı ve akustik düzen sağlaması açısından ses yalıtım uygulamalarında kullanılan süngerdir. Tuzak ve yüksek yoğunlukta ateşe dayanıklı polyester köpük çarpıcı bir sünger ürünüdür. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte de kullanılabilmektedirler.
bass trap sünger fiyatları
akustik bass trap sünger

Bass Trap’leri evinizde, müzik odasında veya mini sinema odalarında kullanabilirsiniz. Ses Yalıtımı sağlayan bass trapler ortamda dekoratif bir görünüm de sağlayabilmektedir. Poliüretan süngerlere müşteri talepleri doğrultusunda şekil ve form verilerek üretilmektedir. Çoğunlukla duvar ve tavan köşelerinde tercih edilen ses yalıtım ürünüdür. Farklı yoğunluk ve renklerde üretilebilmektedir. 

akustik sünger bass trap sünger
akustik stüdyo süngeri

Çok yüksek yoğunluğundan dolayı ateş ve benzeri yanıcı maddelere dayanıklı polyester köpük ile üretilmiştir. Alçak frekans sorunlarını gidermede birebir çözmede sınıfının lideridir. Diğer zamanda ise akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılır.

bass trap sünger
akustik bass trap sünger

AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER KULLANIM ALANLARI;

Ses Kayıt Stüdyoları, Müzik Odaları, Radyo Yayın Evleri, Stüdyo ses yalıtımı, sinema Salonları, kayıt Odaları, TV Kanalları, reji Odaları gibi akustik mekanlar

akustik bass trap sünger

Bass Trap Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Boyutları : 30 x 30 x 50 cm – 30 x 30 x 70 cm
  • Renk : Siyah
akustik stüdyo süngeri
akustik köşe bass trap sünger

AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLER;

Ses Yalıtım Süngeri Akustik Bass Trap Sünger’in Kendine özgü şekli vardır. Ses Yalıtım Süngeri Akustik düzenlemeyi sağlar. Ses Yalıtım Süngeri Ateşe dayanıklı polyester köpük malzeme. Ses Yalıtım Süngeri Kurulan odanın performans ve dinamik değerlerini değiştirir. Ses Yalıtım Süngeri Ürün boyutları : 60 x 30 x 42 Ses Yalıtım Süngeri Yanıcılık İSO3795.