hakkımızda

Solo Akustik Tasarım Mimarlık olarak Ses yalıtımı sektöründe olarak iç mimari projelerle 2004 yılından bu yana faal olarak hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı , ülkemizin sektörel alandaki mimari gereksinimlerine uyumlu bir uygulamacı firma kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir taşeronluk üstlenmektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Solo Akustik olarak Türkiye genelinde bir çok kurum ve işletmeye malzeme desteğinin yanı sıra uygulama hizmeti sağlamaktayız. Ses yalıtımı ve izolasyonu sektöründe yer alan firmamız bir çok akustik projede yer almış almaya da devam etmektedir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak “sadece ses” ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.

solo akustik hakkımızda

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle problemlerinizi ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde tecrübeli olan teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Problem, istek ve şikayetlerinize göre çözüm üretmek en önemli noktadır. Daha sonra eğer gerekliyse mekanın fotoğrafları veya canlı keşif üzerinden size çözüm üretilir. Bir kaç gün içinde işlemi onayladığınız takdirde ekibimiz uygulamaya başlayacaktır. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Örnek olarak bir stüdyonuz var içeride çok fazla ses sorunu yaşıyorsunuz. (eko,yankı,ses karışıklığı vb.) Bunun için size malzeme gönderilebilir veya teknik ekibimiz tüm uygulamaları yapıp mekanı teslim edebilir. Akustik problemlerin dışında güçlü sesleri kesmeye, engellemeye yönelik uygulamalarda yapmaktayız.

VİZYONUMUZ 

Firmamız bir aile şirketi olmakla beraber , firma yetkilerimizin eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünleşmiştir.. Firmamızın bünyesinde iç mimar , mühendis , ve teknik elemanlarımız mevcut olup toplam 12 personelden oluşmaktadır.