AKUSTİK labirent sünger

LABİRENT SÜNGER | YANMAZ AKUSTİK LABİRENT SÜNGER

Labirent Süngerler de diğer akustik süngerler gibi yanmazlık özelliğe sahip ses yalıtım süngerleridir. Yüzeyinin labirent şeklinde olması nedeniyle ismi labirent sünger olarak adlandırılmaktadır. Diğer akustik süngerlerden farkı yüzey şeklidir ve diğer bütün özellikleri aynıdır. Yüksek ses temposunun olduğu alanlarda sesin azalmasını ve akustik düzenlemesini sağlamaktadırlar. Uygulandığı alanda akustik düzenleme sağlayan yumurta süngerler akustik mekanlarda sık kullanılan bir süngerdir.

akustik labirent sünger

Birinci sınıf kaliteden üretilen ISO kalite belge ve ve yanmazlık sertifikalıdır. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler 1000*1000 CM ebatlarında üretilmektedirler. Akustik süngerler yoğunluk ve kalınlık olarak değişkenlik göstermektedirler. 50 DNS, 70 DNS, 90 DNS yoğunluklarında ve 30 cm, 40 cm, 50 cm kalınlıklarında üretilebilmektedir.

akustik labirent sünger fiyatları

Akustik süngerler yangına dayanıklı alev sonucunda zehirli gaz ihtiva etmemektedirler. Bu süngerlerin bariyerli olan modelleri yüksek ses temposuna karşı kullanılmaktadırlar. Akustik Labirent Sünger satış fiyatı süngerin yoğunluk ve kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir.

yanmaz akustik labirent sünger

Bir çok alanda kullanım sağlayan süngerler ofis odası, stüdyo odası, reji odası, ses kayıt odası, tiyatro salonu, konferans salonu, müzik odası gibi bir çok akustik ortamda uygulanabilmektedir.

yanmaz akustik labirent sünger fiyatları

Labirent formlu akustik sünger aks rapid adı verilen solid bazlı madde ile yapıştırılmaktadır. Duvar ve tavanlara bir çalışma gerçekleştirilerek uygulanmaktadır. Ayrıca labirent süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

yanmaz akustik labirent sünger

Labirent Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar : 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : – 5 °C -+ 100 °C
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 – 1,12