epdm ses bariyeri

EPDM AĞIR SES BARİYERİ | AĞIR SES KESİCİ BARİYER

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun ses temposunun kesilmesi istenilen alanlarda süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir. Sesin direk kesilmesi isteniyorsa epdm ağır kurşun bariyeri kullanılabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte uygulanabilen epdm bariyerleri mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Genellikle çok güçlü seslerin kesilmesi için kullanılmaktadırlar.

Yoğun seslerin kesintisinde etkili çözümler sunan kauçuklar istenilen ölçülerde rulo ya da panel şeklinde satışa sunulmaktadır. Epidyemden üretimi yapılan kauçuklar iki sünger arasında uygulanarak lamine edilerek ses yalıtımı sağlamaktadır.

rulo epdm kauçuk ses bariyeri fiyatı
rulo epdm kauçuk ses bariyeri

Epdm Kauçuk yüksek tempodaki ses problemlerini kesmek amacıyla iki sünger arasına lamine edilerek ses kesintisi sağlanmaktadır. Süngerle lamine edilen bu ses yalıtım malzemesi etkili bir ses kesintisi sağlamaktadır.

ağır epdm ses bariyeri
kauçuk ağır epdm ses bariyeri

Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Kauçuk Epdm ağır bariyer ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı gürültüleri düşürerek mükemmel bir akustik performans sağlar.

Bu malzemeler, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartmanında kullanılır. Ayrıca İnşaat sektöründe projelerde zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır.

epdm ağır bariyer
epdm ağır ses bariyeri

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri Kullanım Alanları olarak Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makine Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi sesin kesilmesi istenilen alanlarda kullanılmaktadırlar.

rulo epdm kauçuk ses bariyeri duvar ses yalıtımı
rulo epdm kauçuk ses bariyeri ses yalıtımı