ağır bariyerli süngerler

AĞIR BARİYERLİ SÜNGERLER | EPDM SES BARİYERLİ SÜNGER

Kurşun Bariyerli Akustik poliüretan sünger altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses yutumunu mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir. Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanabilir.

bariyerli yanmaz akustik ses yalıtım süngeri
bariyerli süngerpan fiyatları

Ses yalıtımın kalitesini iletkenliği düşürmeye yarayan kauçuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır. Dilerseniz ekstra olarak bu bariyeri makine odanıza alt kalkan olarak yine kullanabilirsiniz. Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri kendi başına mükemmel bir ses kesici bariyer görevi görmektedir.

epdm bariyerli süngerpan fiyatları
bariyerli melamin sünger

Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye ( yağ , toz ) alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine paralel olarak ürün güçlendirilmektedir. Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.

bariyerli melamin sünger uygulamaları
bariyerli yanmaz akustik ses yalıtım süngeri fiyatı

Kurşun bariyerli süngerler çift katmanlı arası kauçuk bariyerli şekilde, 1 cm ile 10 cm arasında özel olarak yoğunlukları artırılarak üretilmektedirler. Önceden kauçuk yerine kurşun levha kullanılırdı, günümüz teknolojisinde kurşun bariyerin yerini kauçuk almıştır.

bariyerli akustik ses yalıtım süngerleri
bariyerli akustik ses izolasyon süngeri