ses geçirmeyen sünger

SES GEÇİRMEYEN SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SES YALITIM MALZEMELERİ

Akustik Bariyerli Süngerler

Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye ( yağ , toz ) alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Ses yalıtımın kalitesini iletkenliği düşürmeye yarayan kauçuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır. Bariyerli Süngerler akustik özellikte sağlayarak ortamdaki ses geçişlerini engellemektedir.

ses yalıtım süngeri
akustik ses yalıtım süngeri

Rebonded Bondex Sünger

Fire süngerlerin kırpılarak geri dönüşümünden oluşan Rebonded Bondex yüksek yoğunluğu sayesinde uygulama yapılan alanda iyi bir ses yutucu ve belli miktarda titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Ürünlerimiz Tuv Kalite sertifikalı olup, Avrupa’dan ithaldir.

bondex ses kesici sünger
bariyerli bondex ses kesici sünger

Sesi En İyi Yutabilen Yalıtım Malzemelerinden Biri Olan ‘ Echobone Bondeks ‘ Özellikle Akustik Düzenlemelerde Kullanılır. EN ISO Standartlarına Göre %60-90 Değerleri Arasında Ses Yalıtımı Sağlar. Ses Yalıtımı ve İzolasyonuna İhtiyaç Duyulan Her türlü Tavan Duvar ve Zemin Ses Yalıtımında Başka Titreşim Giderici ve İletken Olmayan Ses Yalıtım Malzemeleri İle Birlikte Kullanılmaktadır.

Akustik Yanmaz Ses Yalıtım Süngerleri

Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Yanmaz Sünger Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller. Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık formu kazandırılan bu ürün, ayrıca dış yüzeyine ince homojen filim tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır. Farklı desenlerde yoğunluk ve kalınlıklarda üretilen akustik süngerlerin Piramit, Yumurta, Labirent, Spesiyal ve Düz formlarda desenleri mevcuttur.

akustik piramit ses yalıtım süngeri

Akustik Sünger Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere ses yalıtım süngeri denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Farklı formlardaki süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

akustik ses emici sünger

Akustik Süngerler yoğunluk ve kalınlıklarına göre değişkenlik gösterdiği için istenilen alanda uygun süngerin seçilmesi mümkündür. Akustik süngerler dekoratif bir görünüm sağladığı için farklı bir görünüm sunmaktadır.

ses kesici sünger
akustik ses kesici sünger

Bass Trap Sünger & Bass Küpü

Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Basstrap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerde, müzik odalarında, ev sinema odanızda’da kullanabilirsiniz, kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz uygulaması kolaydır.

akustik stüdyo ses yalıtım süngeri
akustik ses emici stüdyo ses yalıtım süngeri

Vicoustic Flexi A50

Vicoustic Flexi panel a50 kare süngerler tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kabloları rahatlıkla geçirebilirsiniz. İstenilen renkte özel üretim yapılabilmektedir. Genellikle bu tür kayıt veya yayın stüdyoları gibi odalarda uygulanan, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik sünger çözümlerden birini sağlar.

akustik ses kesici sünger
ses yalıtım süngerleri

Kadife Kaplı Tekno Touch Sünger

Ses yalıtım süngerlerini ve akustik süngerlerin üzerini akustik kadife kumaş ile kaplıyoruz. Ses yutum değeri yüksek olup ofis ve evleriniz için vazgeçilmeziniz olacak. Tekno touch her türlü desene boyama tekniği ile ipek kadife flok kaplama yapılmaktadır.

renkli dekoratif akustik sünger
renkli dekoratif akustik süngerler