antalya ses yalıtımı

ANTALYA SES YALITIMI | ANTALYA AKUSTİK SÜNGER | ANTALYA SES YALITIM MALZEMESİ

Antalya ses yalıtımı firması , ses geçişlerini ayarlaması , ortamdaki ses düzeyin düzenlenmesini sağlar. Antalya bar, cafe, gece kulübünde , stüdyolarda , müzik odalarında, reji odalarında , toplantı salonlarında , sinema alanlarında ses sorunuz varsa akustik yalıtım ve izolasyon malzemelerimizi kullanarak ortamınızda farklılık ve ferahlık sağlarsınız ve böylece ses düzeyini de dengelemiş olursunuz. Ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz boyutu , şekline, rengine göre farklılık sağlar.

antalya ses yalıtımı

Antalya Ses Yalıtım Malzemeleri

Antalya ses yalıtımı malzemeleri ses şikayetlerinize çözümdür. Bunlar biri akustik ahşap pan ortama dekoratif bir görünüm kazandırır ses yalıtım malzemesi olmaktan yanı sıra ısı kalkanı görevi bile görür. Kumaş kaplı paneller , ses emici kumaş ile kaplanır istediğin renk ile ortamıza uyum sağlar. Yüzer tavan panelleri , güçlü ses emme performansıyla akustik estetik görünüm elde etmiş olursunuz ses yutumlarını yüzer akustik tavan panelleri bu konuda size tavanda güzel dekoratif alan oluştururlar. Akustik paravanlar daha çok iş yerlerinde tercih edilir. Yüzeyi kumaş kaplama paravan modellerimiz sesin düzelmesini ve emilimi sağlar. Masa seperatörü iş yerlerinde seslerin birbirine karışmasını engeller ,yankıyı azaltır böylece daha verimli bir çalışma ortamı elde edinir. Akustik bafflelar iki yüzey kumaşlarla kaplı askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak gürültüyü engeller ve daha dekoratif alan elde edilir. Mekanın hem ses sorunlarını çözersin ve ortam farklı bir hava alır. Antalya akustik ses yalıtım malzemelerin fiyatlarını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

antalya ses izolasyonu malzemeleri

Antalya Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

antalya ses yalıtımı malzemeleri

Antalya Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Antalya Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır. Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz. Ses yalıtım malzemeleri kullanacak ürüne göre fiyat değişir, web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

antalya ses izolasyonu

Antalya Ses Yalıtım Fiyatları

Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Solo Akustik Antalya ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.