akustik kumaş panel

AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL | AKUSTİK SES EMİCİ PANELLER

Akustik kumaş kaplı absorbe edici duvar panelleri dekoratif akustik performans arttırıcı ürünlerdir. Ön ve arka yüzeyi cam tüyü kaplı yüksek yoğunluklu panelin görünen yüzeyi alüminyum çerçeveyle kaplanmış, tüm kenarları farklı renk seçeneklerinde üretilebilen darbeye karşı dayanımlı akustik kumaşlar ile kaplanmaktadır.

akustik panel
akustik kumaş kaplı panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel Kullanım Alanları Stüdyo Odası Ses Yalıtımı, Müzik Odası Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Konferans Salonu Ses Yalıtımı gibi bir çok alanda ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir.

akustik kumaş panel fiyatları
akustik kumaş kaplı panel

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok alanda kullanılan paneller vardır. İki tür ses yalıtım paneli mevcuttur ahşap ve kumaş kaplı olanlar. Kullanılan ortamda daha iyi ses performans almak adına uygulanırlar ve mekana göre dekor açısından renklilik katabilirler.

kumaş panel ses yalıtımı panelleri
ses yutucu ses emici kumaş kaplı panel
kumaş panel ses yalıtımı

Kumaş Kaplı Panel Özellikleri

  • 95 kg/m3 cam yünü levha
  • 20 mm – 40 mm kalınlıklar
  • UNE – EN 13501 -1:2007 Standartlarında yangın dayanımı
  • Kenar detayları kanallı ve güçlendirilmiş
  • Yüksek ses yutum katsayısı
  • NRC değeri 0.90 – 0.95

Kumaş Paneller ortamın ses akustiğini sağlar ayrıca dekoratif bir görünüm de katabilmektedir. Her ortama uygun renk seçeneğiyle istenilen uyumu elde edebilirsiniz. Kumaş Panelin yıpranmaz ve aşınmaz bir yapısı vardır. Toz kir tutmayan kumaş panellerin yüzeyi cam yünü ile üretilmektedirler.

kumaş kaplı panel
akustik kumaş panel
ses emici kumaş kaplı panel