akustik zigzag sünger

AKUSTİK ZİGZAG SÜNGER | STÜDYO SÜNGERİ

Akustik Zigzag Sünger genel kullanım amacı ortamlarda akustik ses düzenlemesi ve yalıtımı sağlamaktır. Mekanlarda dekoratif bir şekilde dizayn edilip kullanılmaktadır. Uygulandığı ortamda göze hoş gelen bir görünüm oluşturmaktadır.

akustik zigzag sünger

Zigzag akustik sünger özel yapısı ile mekan içerisindeki akustiği artıran ve yankı oluşumuna engel olan bir üründür. Orta ve alçak frekanslar için ideal olan zigzag sünger yüksek frekanslı seslerde tek başına yeterli seviyede performans sergileyemez.

dekoratif akustik zigzag sünger fiyatları

Akustik zigzag sünger poliüretan maddesinden elde edilen, kalınlıkları 30 mm – 40 mm olan, boyutları 30 cm x 30 cm – 50 cm x 50 cm olarak iki farklı seçenek sunulan ve siyah renkte üretilen akustik yetenek kazandırılmış dekoratif özellikte ses yalıtım süngeridir.

akustik zigzag sünger fiyatları

Akustik Zigzag Sünger Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Bu çalışma için özel bir yapıştırıcısı mevcuttur. Bu yapıştırıcıya aks rapid adı verilmektedir. Aks rapid solid bazlı bir maddedir. Bir parmak rulo yapıştırıcıya batırılır. Daha sonra süngerin uygulanacağı duvar yada tavana rulodaki yapıştırıcı sürülür. Bir sonraki adımda sünger hafif bir şekilde bastırma suretiyle uygulanır. Zigzag süngerin uygulaması bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

dekoratif akustik zigzag sünger fiyatı

Zigzag Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Boyutları : 30 cm x 30 cm – 50 cm x 50 cm
  • Kalınlıklar : 30 mm – 40 mm
  • Renk : Siyah
  • Yoğunluk : 26 DNS