ses izolasyon süngeri

SES İZOLASYON SÜNGERİ | AĞIR BARİYERLİ SES KESİCİ SÜNGERLER

Ses izolasyonu zeminde oluşan darbe ve ayak sesinden,dışarıdan gelen rahatız edici seslerden,sizin çevrenize verdiğiniz rahatsızlıktan sizleri kurtarmak için sunulmuş bir çözümdür.Tabi ses izolasyonu uygulamaları yapabilmek için gerekli süngerler bulunmaktadır.Bunlar ses izolasyon süngeridir.

bariyerli yanmaz akustik ses yalıtım süngeri
bariyerli akustik ses yalıtım süngeri

Farklı ham maddeli olması farklı frekanslarda da etkili olmalarını sağlamaktadır. Ses izolasyon süngerlerinin ham maddeleri, poliüretan, melamin ve artık parçalanmış kumaşla parçalanmış süngerlerin sıkıştırılarak elde edildiği süngerlerdir.

bariyerli akustik ses yalıtım süngerleri
bariyerli akustik ses izolasyon süngeri

Ses izolasyon süngeri olan labirent sünger, piramit sünger, yumurta sünger ve spesiyal süngerlerler form yapıları ve farklı yoğunluğu sayesinde akustik düzenleme ve sesin emilmesinde en etkili çözümlerden biridir.

bariyerli akustik melamin ses yalıtım süngerleri
bariyerli akustik basotect ses yalıtım süngerleri

Bir başka tipteki ses izolasyon süngeri rebonded bondex süngerpandır. İçerisindeki malzemeler yüksek frekanstaki sesleri soğurma da birebir ses izolasyon malzemesidir. Ağır epdm bariyer ile kullanıldığında diğer süngerlere oranla daha iyi ses kestiğini göreceksiniz.

bariyerli akustik ses yalıtım süngeri fiyatı
bariyerli akustik basotect ses yalıtım süngeri

Ses İzolasyon Uygulamalarında kullanılan süngerler şiddetli ses kesintisinde etkili çözüm sağlayan malzemelerdendir. Ses İzolasyon süngerleri birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir.  Yoğunluk ve kalınlığı yüksek olan süngerlerin farklı modelleri mevcuttur.

bariyerli akustik ses yalıtım süngeri fiyatı
bariyerli yanmaz akustik ses yalıtım süngeri fiyatı