Menu


Ses İzolasyon Süngeri | Ağır Bariyerli Ses Kesici Süngerler

Ses izolasyonu zeminde oluşan darbe ve ayak sesinden,dışarıdan gelen rahatız edici seslerden,sizin çevrenize verdiğiniz rahatsızlıktan sizleri kurtarmak için sunulmuş bir çözümdür.Tabi ses izolasyonu uygulamaları yapabilmek için gerekli süngerler bulunmaktadır.Bunlar ses izolasyon süngeridir.

Ses İzolasyonuSes İzolasyon Uygulaması

Farklı ham maddeli olması farklı frekanslarda da etkili olmalarını sağlamaktadır.Ses izolasyon süngerlerinin ham maddeleri,poliüretan,melamin ve artık parçalanmış kumaşla parçalanmış süngerlerin sıkıştırılarak elde edildiği süngerlerdir.

Bariyerli Melamin Labirent SüngerBariyerli Melamin Spesiyal Sünger

Ses izolasyon süngeri olan labirent sünger,piramit sünger,yumurta sünger ve spesiyal süngerlerler form yapıları ve farklı yoğunluğu sayesinde akustik düzenleme ve sesin emilmesinde en etkili çözümlerden biridir.

Bariyerli Ses Yalıtım SüngeriBariyerli Sünger

Bir başka tipteki ses izolasyon süngeri rebonded bondex süngerpandır. İçerisindeki malzemeler yüksek frekanstaki sesleri soğurma da birebir ses izolasyon malzemesidir.Ağır epidyem bariyer ile kullanıldığında diğer süngerlere oranla daha iyi ses kestiğini göreceksiniz.

Ağır Bariyerli Ses İzolasyon SüngeriTekno Foam Ses İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Uygulamalarında kullanılan süngerler şiddetli ses kesintisinde etkili çözüm sağlayan malzemelerdendir. Ses İzolasyon süngerleri birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir.  Yoğunluk ve kalınlığı yüksek olan süngerlerin farklı modelleri mevcuttur.

Bariyerli Akustik Bondex SüngerBariyerli Akustik Bondex Süngerpan

Go to top