Tekne Motor Kabini Ses İzolasyonu

TEKNE MOTOR KABİNİ SES İZOLASYONU | TEKNE MOTORU SES YALITIMI

Tekneler insanların rahat ve huzuru yaşamak istedikleri keyif alanlarından birisidir. Bu tarz bir yerde yüksek seviyedeki motor sesleri rahatsızlık uyandıracaktır. Bu gibi durumlarda firmamızın teknik ekibiyle görüşüp detaylı bilgi ve fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz.

TEKNE MOTOR KABİNİ SES İZOLASYONU | TEKNE MOTORU SES YALITIMI
TEKNE MOTOR KABİNİ SES İZOLASYONU | TEKNE MOTORU SES YALITIMI

Ses dalgası gelişi güzel bir spektrumda yer alıyorsa, ya da diğer bir değişle istenmeyen bir ses ise buna “gürültü”adı verilir. İnsan sağlığı ve konforu üzerinde çok olumsuz etkileri olan gürültü, işitme hasarlarının yan ısıra, vücut aktivite de kan basıncının artması, kasların istem dışı kasılması gibi fizyolojik tesirler, huzursuzluk sinirlilik gibi psikolojik tesirler ve iş veriminin düşmesi gibi performans tesirleri olan çok önemli bir olgudur.

tekne motor kabini ses izolasyonu
tekne motoru ses izolasyonu malzemesi

Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir. Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz.

tekne motor kabini ses yalıtımı malzemeleri
tekne motor kabini ses izolasyonu malzemeleri
tekne motoru ses izolasyonu malzemeleri
tekne motoru ses yalıtımı malzemeleri