akustik masa seperatörü

AKUSTİK MASA SEPERATÖRÜ | MASA PANELİ SEPERASYON SİSTEMLERİ

Akustik masa seperatörü ofis, çağrı merkezi gibi alanlarda masa ayracı olarak kullanılan ses yalıtım panelleridir. İki masa arasında ses geçişini engellemek amaçlı, akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım panelidir. Akustik panelin kullanıldığı alanlarda iletişim daha kuvvetli olur. Ayrıca eko ve yankı gibi konuşma seslerin oluşturduğu olumsuz etkilerden kurtulabilirsiniz.

akustik masa seperatörü
kumaş kaplı akustik masa seperatörü fiyatları

Akustik Masa Seperatörü Özellikleri

  • Her iki yüzeyi ve düşey kenarları darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.
  •  Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda 20mm ve 40mm kalınlığında cam yünü levha.
  • Çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ürünü olan masa seperatörleri karşılıklı masalar arasına konularak ortamdaki sesleri emer.
masa seperasyon paneli
akustik masa seperatörü ses yalıtımı paneli

Minimalizmin gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren modüler seperatörler, ayrıntılara önem veren bir tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar. Zengin aksesuar sistemleri, gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşabilmesine imkan tanır.

akustik masa paneli
kumaş kaplı akustik masa seperatörü

Masa Seperatörü Kullanım Alanları ;

Çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler, farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

akustik masa panelleri
akustik masa seperasyon paneli