stüdyo ses yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı | Dublaj, Kayıt Odaları Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı, komşu duvarların ses geçirmesi sonucu mekan dışında bulunan kişilerin rahatsızlığı sonucunda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra ses yalıtımı yaparken değim yerindeyse sesi öldürmemek gerekmektedir. Bunun için üretilmiş ve lamine edilen farklı akustik ses yalıtım malzemeleri ile uygulamalar yaparak içerideki ses kalitesini ve performansını arttırarak ses yalıtımı sağlamaktayız. Tecrübeli teknik ekibimiz ile uzun yıllar kalıcı olan stüdyo ses yalıtımı uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

stüdyo ses yalıtımı
stüdyo ses yalıtımı kabini

Ses Yalıtım uygulamaları da gerekli malzemenin doğru seçilmesi uygulama açısından büyük önem taşımaktadır. Ses Yalıtımında etkili bir performans alınabilmesi için akustik yalıtım süngerinin kalınlık ve yoğunluklarının tespit edilmesi gerekmektedir. 

stüdyo ses yalıtımı odası
stüdyo ses yalıtımı süngeri

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri ortamın ses düzenini eko, yankı gibi problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadır. Akustik düzenlemede kullanılan malzemeler renk ve desen alternatifi sunduğu için dekoratif bir görünüm sağlanmaktadır. Ses düzenlemesinde etkili çözüm olan akustik süngerler müşteri talebine istenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

stüdyo ses yalıtımı malzemeleri
stüdyo ses yalıtımı masası

Akustik Süngerler yanmazlık özelliğe sahip olup birinci sınıf ürünlerden üretilmektedirler. ISO sertifika ve belgelerine sahip süngerler bir çok alanda kullanılmaktadır. Stüdyo Ses Yalıtımında genellikle kullanılan malzemeler ses akustiğini düzenler.

stüdyo ses yalıtımı paneli
stüdyo ses yalıtımı camı

Stüdyo ortamında meydana gelen ses olayları işin akışı açısından büyük önem taşımaktadır. Verimli bir iş elde edilsin isteniyorsa ses karmaşasından kurtulmak gerekmektedir. Akustik düzenleme de kullanılan süngerler bu sorunlara çözüm sunar. Yanmazlık özelliğiyle de ayrıca kaliteli bi ses yutumu sağlarlar.