ankara ses yalıtımı

ANKARA SES YALITIMI | ANKARA AKUSTİK SÜNGER | ANKARA SES İZOLASYON MALZEMESİ

Ankara ses yalıtımı , akustik veya sesin kalitesinin önemli olduğu yerlerde ses sorunlarını ortadan kaldırmak ve kaliteli ses almak adına yapılan çalışmalardır. Dekoratif bakımdan güzel görünüm sağlar. Seslerin kalitesini arttırmak yankı, eko, uğultu gibi sıkıntılardan kurtulmak için uygulamalar yapılmaktadır. Ofis, sinema odaları, okullar, toplantı odaları, reji ,müzik odaları, cafe, çağrı merkezi vb. gibi kısaca günlük hayatımızda gittiğimiz her yere ses yalıtım, ses izolasyonu yapıyoruz.

ankara ses izolasyonu

Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri

Ankara ses yalıtım malzemeleri , dekoratif olarak kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir. Kumaş panellerde renk ve model seçenekleri mevcuttur. Yüzey akustik kumaş renklerine ulaşabilirsiniz. Evapan, akustikpan, ahsappan ve süngerpan ses yalıtım malzemesi çeşitleri arasındadır. Bunun dışında yine akustik yalıtım süngerleri içerideki ses performansını arttırabilir eğer var ise duvarınızdaki ses izolasyonuna da katkı sağlar. Akustik süngerlerde de renk seçeneği mevcuttur. Beyaz, Siyah, Gri, Mavi, Yeşil ve Kırmızı gibi ana renklerde seçenekleri mevcuttur özellikle yeni ürün Tekno Touch Akustik süngerini inceleyebilirsiniz. Özel üretim renkli akustik süngerler fiyatları kalınlık ve modeline göre değişebilir.

ankara ses yalıtımı malzemeleri

Ankara Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

ankara ses izolasyonu malzemeleri

Ankara Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ankara ses yalıtımı, çevreye yayılan seslerin , çınlamaların yankıların rahatsızlık veren malzemelerin olduğu yerlerde çözüm odaklı olarak yapılır. Bazı alanlarda ise, düşük ses seviyesi, işin gereklerinden biridir. Radyo yayıncılığında ve müzik stüdyolarında ses seviyesinin düşük olmasının gerekmesi, bir hastanede hastalara sessiz ve huzurlu bir ortam oluşturmak için, okulda dışarıdan gelen sesleri kesmek, bina yapım aşamasında çözülmesi gereken sorunlardandır. Ankara ses yalıtım malzemelerini tavan zemin duvarlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz aynı zamanda  renkli bir kişiliği sahipseniz özel akustik tekno touchlarımızda mevcuttur, kendi tarzınıza göre rahatlıkla sesi engellemiş oluruz dekoratif açıdan da güzel görünüm sağlarsınız. Yapışkan kullanmadan monta edebileceğiniz ses sorunlarınızı engelleyebilecek malzeme olarak kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimizde mevcuttur. Rahatlıkla duvar zemin tavana monta edip sessiz güzel ortamlar elde etmiş olursunuz.

ankara ses yalıtımı

Ankara Ses Yalıtımı Fiyatları

Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Solo Akustik Ankara ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.