akustik halı

TİTREŞİM EMİCİ AKUSTİK HALI

Zeminde sert zeminde yürüme veya herhangi bir malzemenin düşmesiyle çıkabilecek sesin etrafa kötü etki etmesini önlemek amacıyla zemin ses yalıtımı yapılmaktadır. Zeminde oluşan titreşimli sesleri önleyebilmek adına Titreşim Emici Akustik Halı kullanabilirsiniz. Bu malzeme nemden etkilenmeyen küf tutmayan gayet sağlık bir ortam elde edilebilecek bir malzemedir.

5 mm kalınlığında ve 5 farklı renk seçeneğine sahip olan bu malzemeyi ofiste, evinizde veya bir kuru temizlemecide bile kullanabilirsiniz.

rulo akustik halı
akustik halı

Akustik halılar, çalışma ortamlarındaki ses kontrolünü ve çalışma verimliliğinin arttırılması sağlamak açısından ayrı bir yere sahiptir. Halı kaplaması akustik ses düzenlemesinin ses yalıtımının ve statik enerji dayanımının yüksek olmasının yanı sıra, yangın standartlarına uygun olup IS0 9002,14001 sertifikalarına sahiptir.

akustik kauçuk halı
rulo akustik halı fiyatları

Titreşim Emici Kauçuk Tabanlı Halı Uygulama Alanı

Kauçuk tabanlı ses yalıtım halısı alt kata giden sesleri ve mekanda titreşimli seslerin yayılmamasını sağlamak adına kullanıldığından dolayı çoğu bölgede kullanıma sunulabilir. Ofis, çağrı merkezi, sinema salonu, home cinema salonu, kuru temizlemeci, hastane, toplantı salonu, bateri odası, müzik odası, ev, merdiven basamakları gibi çoğu yerde sesleri önleyebilmektedir.

ses yalıtım halısı
akustik karo zemin kauçuk halı

Titreşim Emici Kauçuk Tabanlı Halı Uygulaması

Akustik kauçuk tabanlı halının uygulaması çok kolaydır. Yapmanız gereken akustik sünger yapıştırıcısı olup diğer malzemeleri de uzun ömürlü kullanımını sağlayabilecek olan yapıştırıcıyı temiz ve kuru zemine uygulayıp ardından akustik halıyı üzerine uygulamak. Tüm yapıştırıcı zemine sürülmeden sadece bir kısmına sürüp ardından malzeme uygulayıp ve bu işlem böyle devam edecek şekilde uygulanmalıdır.

rulo akustik halı zemin kaplama
rulo akustik halı kaplama