yanmaz spesiyal sünger

YANMAZ SPESİYAL SÜNGER | AKUSTİK SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik Spesiyal Piramit sünger olarak da bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler. yanmaz spesiyal sünger Açık gözeneklere sahip süngerler yüksek ses emici ve ses yutucu değerlere sahip olup ses yalıtım uygulamalarında etkili çözüm sağlamaktadırlar. Bu akustik süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri ile müşterilere kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.
akustik special sünger fiyatları
yanmaz akustik special sünger
akustik special sünger

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

spesiyal ses yalıtım süngeri
akustik spesiyal sünger
bariyerli akustik special sünger fiyatları

Yanmaz spesiyal sünger teknik özellikleri;

  • Yanmaz, damlacık oluşturmaz ve alev almaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kolay şekillenir, uygulanır ve esnektir.
  • 70 kg/m3 yoğunluk.
  • Farklı kalınlıklarda ve formlarda üretilebilir.
  • Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
  • Ağır epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
akustik spesiyal ses yalıtım süngeri
akustik spesiyal ses yalıtım süngeri fiyatları

Kayıt odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman odası vb. mekanlarda kullanılır. Akustik düzenleme, ses performansı artırılması ve ses sorunlarından arındırılması için kullanılır. Spesiyal ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.