specIal sünger

SPESİYAL SÜNGER | YANMAZ AKUSTİK SPECIAL SÜNGER

Akustik Spesiyal Piramit sünger olarak da bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

yanmaz akustik special sünger
akustik special sünger

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri de vardır.

akustik special sünger fiyatları
bariyerli akustik special sünger fiyatları

Akustik spesiyal piramit sünger teknik özellikleri;

  • Yanmaz, damlacık oluşturmaz ve alev almaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kolay şekillenir, uygulanır ve esnektir.
  • 70 kg/m3 yoğunluk.
  • Farklı kalınlıklarda ve formlarda üretilebilir.
  • Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri opsiyoneldir.
  • Ağır epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
akustik spesiyal sünger
spesiyal ses yalıtım süngeri

Spesiyal piramit ses yalıtım süngeri kullanım alanları;

Akustik spesiyal ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman, çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

akustik spesiyal ses yalıtım süngeri
akustik spesiyal ses yalıtım süngeri fiyatları

Kayıt odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman odası vb. mekanlarda kullanılır. Akustik düzenleme, ses performansı artırılması ve ses sorunlarından arındırılması için kullanılır. Spesiyal ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

yanmaz special sünger