Menu


Stüdyo Ses Yalıtımı | Dublaj, Kayıt Odaları Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı, komşu duvarların ses geçirmesi sonucu mekan dışında bulunan kişilerin rahatsızlığı sonucunda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra ses yalıtımı yaparken değim yerindeyse sesi öldürmemek gerekmektedir. Bunun için üretilmiş ve lamine edilen farklı akustik ses yalıtım malzemeleri ile uygulamalar yaparak içerideki ses kalitesini ve performansını arttırarak ses yalıtımı sağlamaktayız. Tecrübeli teknik ekibimiz ile uzun yıllar kalıcı olan stüdyo ses yalıtımı uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Stüdyo Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım uygulamaları da gerekli malzemenin doğru seçilmesi uygulama açısından büyük önem taşımaktadır. Ses Yalıtımında etkili bir performans alınabilmesi için akustik yalıtım süngerinin kalınlık ve yoğunluklarının tespit edilmesi gerekmektedir. 

Dublaj Odası Ses YalıtımıSes Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri ortamın ses düzenini eko, yankı gibi problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadır. Akustik düzenlemede kullanılan malzemeler renk ve desen alternatifi sunduğu için dekoratif bir görünüm sağlanmaktadır. Ses düzenlemesinde etkili çözüm olan akustik süngerler müşteri talebine istenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

Stüdyo Ses Yalıtım FiyatıSes Yalıtım Uygulamaları

Akustik Süngerler yanmazlık özelliğe sahip olup birinci sınıf ürünlerden üretilmektedirler. ISO sertifika ve belgelerine sahip süngerler bir çok alanda kullanılmaktadır. Stüdyo Ses Yalıtımında genellikle kullanılan malzemeler ses akustiğini düzenler.

Stüdyo Ses İzolasyonuStüdyo Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Stüdyo ortamında meydana gelen ses olayları işin akışı açısından büyük önem taşımaktadır. Verimli bir iş elde edilsin isteniyorsa ses karmaşasından kurtulmak gerekmektedir. Akustik düzenleme de kullanılan süngerler bu sorunlara çözüm sunar. Yanmazlık özelliğiyle de ayrıca kaliteli bi ses yutumu sağlarlar.

Go to top