Menu


Ofis Ses Yalıtımı  | Çalışma Odaları Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı; çalışanların fazla olduğu ofislerde ses karmaşası olmaması, bu seslerden dolayı çalışanların iş performansının düşmemesi ve konsantrelerinin bozulmaması, ortama dışarıdan ses gelmemesi yada seslerin dışarı çıkmaması için ofise ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Ofis Odası Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Gürültüden dolayı insanlar olumsuz etkilenebilir. Kan basıncı düşmesi, psikolojik etkenler vb. olaylara neden olabilir. Ses izolasyonu yaptırarak böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Ses izolasyonu sayesinde seslerin içeri girip dışarı çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Yoğun ses temposuna karşı yapılacak ses yalıtım uygulamaları ile bu gibi olumsuz sesin etkilerinden kurtulabilirsiniz. Uygun malzemenin seçilmesiyle gerekli ses yalıtım çalışmalarının tamamlanması sağlanmış olur.

Çalışma Odası Ses YalıtımıSes Yalıtım Uygulamaları

Akustik paneller, seperatör, paravan ve akustik süngerler ses problemleri için genellikle ofislerde kullanılır. Kumaş kaplı panellerin model ve renk seçenekleri mevcuttur. Bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 

Ofis Odası Ses Yalıtımı FiyatıOfis Odası Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Ofis Ses Yalıtımında kullanılan ses yalıtım süngerleri ve akustik paneller ile hem akustik düzenlemeyi sağlayabilir hem de dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Akustik düzenlemede kullanılan ses yalıtım malzemeleri ile kaliteli ve verimli bir iş ortamı elde edebileceksiniz.

Go to top