Menu


Odyo Kabini | Sessiz Kabin

Odyo kabin, odyolojik testlerin yapılması amacıyla hastanelerde, üniversitelerde, odyoloji merkezlerinde, kliniklerde, sağlık kuruluşlarında, ambulans yada araçlarda kullanılmak üzere hazırlanan sessiz bir kabindir. Odyo kabin işitme testlerinin yapıldığı bir kabindir. Bu kabinde akustik kapı ve akustik pencere sistemi bulunmaktadır.

Odyoloji Kabini Ses YalıtımıOdyo Kabini Ses Yalıtımı

Akustik özellikteki bu kabinde yapılacak odyolojik testlerde alınacak sonuçların sağlıklı olabilmesi için sessiz bir kabin olması gerekmektedir. Hassas mekanlarda kullanılan bu kabinin içinde antibakteriyel özellikte akustik süngerler kaplanmaktadır. Antibakteriyel özellikteki basotect melamin sünger odyo kabinin içine uygulanmaktadır.

Ses YalıtımıAkustik Kabin Ses Yalıtımı

Kabindeki pencerenin camı çift taraflı ses geçirmez özellikte olmaktadır. Bu cam sayesinde kabindeki hasta ile kolay bir şekilde iletişim kurulabilmektedir. Kabinden ses çıkışı ve dış ortamdan kabine ses girişi izolasyon sayesinde engellenmektedir. Odyo kabinin kapısı da izolasyonlu ve akustik özellikte üretilmiş bir malzemedir.

Sessiz KabinSessiz Kabin Yapımı

Kolayca taşınabilip kurulabilen sessiz kabinde, içeride yankı olayının engellenmesi için akustik özellikteki süngerler kullanılmaktadır. Bu kabinde antibakteriyel özellikteki basotect melamin süngerin uygulanması çok önemlidir. İsteğe bağlı olarak odyo kabin istenilen ölçülerde ve seçeneklerde imal edilebilmektedir.

Go to top