Menu


İstanbul Ses Yalıtımı | İstanbul Akustik Sünger | İstanbul Ses Yalıtım Malzemesi

İstanbul ses yalıtımı firması , bütün ses sorunlarınıza çözüm sağlar. Cafe, bar,ofis,okul,kütüphane, çağrı merkezinde, reji odalarında , spor salonlarında, toplantı alanlarda , stüdyolarda, müzik odalarında, sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatta ses düzenlemesi yapar. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz boyutu, şekline, rengine göre farklılık sağlar.

 - Anadolu Yakası -

İrtibat Numarası : 0216 693 15 25 - 26 / 0533 383 16 05

Adres : Mehmet Akif Mahallesi Şen Caddesi No:53 / 1 Sultanbeyli / İstanbul

 - Avrupa Yakası - 

İrtibat Numarası : 0212 210 75 09 / 0533 039 23 81

Adres : Kağıthane Caddesi, No: 65 Çağlayan Mahallesi Kağıthane - İstanbul

 İstanbul Ses İzolasyonu

İstanbul Ses Yalıtım Malzemeleri

İstanbul ses yalıtım malzemeleri Mantarlı Kauçuk levha, Süngerpan, Bariyerli Akustik Sünger, Zemin Kauçuk Levha, Heraklit Ahşap Yünü, Bariyerli Süngerpan, Kauçuk Tabanlı Akustik Halı, Ses Yalıtım Bandı, Bariyerli Akustik Süngerpan, Akustik Karo Halı, Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı, Mantar Şilte, Epdm Ses Bariyeri vb. ürünlerdir. Sesi, yankıyı, çınlama gibi sorunlarınız için kullanabilirsiniz.Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

 İstanbul Ses Yalıtım Malzemesi Tekno Foam

İstanbul Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

 İstanbul Ses Yalıtımı Malzemeleri

İstanbul Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

İstanbul Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır.Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.Ses yalıtım malzemeleri kullanacak ürüne göre fiyat değişir, web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ses Yalıtımı

İstanbul Ses Yalıtım Fiyatları

Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik İstanbul ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0212 210 75 09 ı arayabilir ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 'a mail atabilirsiniz.

Go to top