Menu


Bursa Ses Yalıtımı | Bursa Akustik Sünger | Bursa Ses Yalıtım İzolasyon Malzemesi

Bursa ses yalıtımı firması , ses düzeninin iyi ayarlanması ortam akustiğinin düzenlenmesi sağlar.. Örnek verecek olursak stüdyolar, müzik odaları, bateri odaları, dublaj ve ses kayıt odaları, reji odaları, toplantı salonları , sinema gibi mekanları gösterebiliriz. Mekanda oluşan sesleri düzenler ve sesin birbiriyle karışmamasını sağlar böylece çağrı merkezleri çalışanların sesleri birbiriyle karışmadan daha rahat müşteriyle iletişim kurar. Aynı zamanda, akustik ses yalıtım malzemeleri mekana farklı dekoratif görüntü sağlar.Bursa ses yalıtımı ses izolasyonları olarak, sesi emici kumaşlarla mekanınızı daha rahat ferah ortam sağlamış olursunuz.

İrtibat Numarası : 0224 443 23 24

Adres :  Ertuğrul Mahallesi 135. Sokak No 12D/C Nilüfer / Bursa / TURKEY

 Bursa Ses İzolasyonu

Bursa Ses Yalıtım Malzemeleri

Bursa ses yalıtım firmamız size en uygun fiyatları sunmakta,ses yalıtım ve izolasyon malzemeleri süngerpan, bariyerli sünger,bariyerli yanmaz akustik sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimiz mevcuttur . Yanmaz akustik süngerlerimiz ateş almaz, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimizi kendi zevkine göre dekoratif edebilirsiniz. Eğer çınlama ses bozukluğu ile ilgili şikayetiniz varsa bariyerli süngerler bu sorunlara çözüm olur. İki sünger arasına epdm ses bariyeri uygulayarak gürültünün bina içerisine gitmesi engellemiş olur.Bursa ses yalıtım süngerpanları yüksek frekanslı sesleri kesebilen duvar ,tavan ve zeminlerde titreşim emici malzeme olarak kullanılır. Akustik sünger fiyatları için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 Bursa Ses Yalıtım Malzemesi Tekno Foam

Bursa Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

 Bursa Ses Yalıtımı Malzemeleri

Bursa Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Bursa Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır.Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.Ses yalıtım malzemeleri kullanacak ürüne göre fiyat değişir, web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Ses Yalıtımı

Bursa Ses Yalıtım Fiyatları

Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Akustik Bursa ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. 0224 443 23 24 ü arayabilir ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. a mail atabilirsiniz.

Go to top