Menu


Akustik Ses Yalıtımı | Ses Yalıtım Uygulamaları

Akustik ses yalıtımı yapı ve mekanlarda akustik kalitesi ve performans arttırmak ses sorunlarını aşmak için yapılan yalıtım uygulamalarıdır. Akustik malzemeler ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerini keser ayrıca dekoratif bir görünüm sunmaktadır. Akustik süngerler ve akustik paneller sayesinde daha renkli bir ortam elde edebileceksiniz. Birinci sınıf ürünlerden elde edilen akustik malzemeler ile ses yutumu ve ses emilimi sağlanmaktadır.

Akustik Tavan Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Odası Akustik Ses YalıtımıSes Kayıt Odası Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, kayıt dublaj odalarında içerideki akustik performans ve istenmeyen ses problemleri çok önemlidir. Akustik ses yalıtım süngerleri ve akustik paneller ile duvarları, kauçuk maddeli yalıtım malzemeleri ile de zeminde akustik yalıtım sağlanmaktadır.

Akustik Ahşap Panel Ses YalıtımıAkustik Ses Düzenleme

Akustik Ses Yalıtımı; çevreden gelecek rahatsız edici seslere karşı yeterli koruma ve konuşmanın iyi anlaşıla bilmesini sağlamaktır. Akustik Ses Yalıtımında sesi emme ve ses yalıtımı sağlanır. Oditoryum, konser, konferans salonu ve tiyatro salonu gibi mekanlarda kullanılır.Mekanın ses kaynağından çıkan sesin dinleyicilere net ve anlaşılabilir şekilde algılanmasını sağlamak amacıyla kullanılır.

Akustik Ofis Ses YalıtımıAkustik Sinema Odası Ses Yalıtımı

Tiyatro salonları, sinema, konferans ve çok amaçlı salonlar, tiyatro, konser ve opera salonları, cami, ses kayıt müzik stüdyoları, müzik odaları, restaurantlar, hastaneler, eğlence mekanları, fabrikalar ve otellerde kısacası iletişim ihtiyacı duyulan tüm mekanlarda akustik özellikli yapılması bir ihtiyaçtır. Akustik Ses Yalıtımı sesin algılanışındaki kaliteyi arttırmak amacıyla akustik değerlere uygun mekanların tasarlanmasında kullanılır.

Akustik Çağrı Merkezi Ses YalıtımıAkustik Müzik Odası Ses Yalıtımı

Akustik düzenleme sağlanılan alanlarda hem dekoratif bir görünüm kazandırabilir hem de ses akustiği sağlayabilirsiniz.

Akustik Spor Salonu Ses YalıtımıRestaurant Akustik Ses Yalıtımı

Go to top