Menu


Server Odası Ses İzolasyonu | Server Odası Ses Yalıtımı

Server, sunucu odaları veya kabinleri için ses izolasyonu uygulama ve malzemeleri mevcuttur. Rahatsızlık veren gürültü çıkartan server odaları (data center) için ciddi bir ses izolasyonu yapılması gerekiyorsa tüm duvar ve tavan hatta gerekliyse zemin için ses kesici ürünler ile uygulamalar yapılmalıdır.

Server Odası Ses İzolasyonuServer Ses İzolasyonu

Ses bir ortamda yayılırken, bir engelle karşılaştığında, diğer fiziksel olaylar gibi üç temel biçimde davranır. Sesin bir bölümü karşılaştığı engelden yansır, bir bölümü engel tarafından yutulur, kalanı da engelin diğer tarafına geçer. Ortamın güvenliğini ve cihazın performansını düşürmeden en iyi seviyede ses izolasyonu yapmak önemlidir. 

Ses İzolasyonuServer Odası Ses Yalıtımı

Öncelikle uygulama yapılmadan önce makinelerin çalışma performansının etkilememesi kabinler içinde yanmayan ürünlerin kullanımına özen gösterilmelidir. Ses izolasyonu ciddi bir iştir 10 yıllık tecrübesiyle uygulama ekibimiz hizmetinizdedir.

Ses YalıtımıServer Kabini Ses İzolasyonu

Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar.

Makine Ses İzolasyonuMakine Ses Yalıtımı

Go to top