Menu


Hidrofor Odası Ses İzolasyonu | Hidrofor Odası Ses Yalıtımı

Hidrofor odalarında makineden gelen rahatsız edici seslere ses izolasyonu ve yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz.Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

Hidrofor Odası Ses İzolasyonuSes İzolasyonu

Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Hidrofor Cihazları Üst Kattaki Dairelere Çalıştığında Şiddetli bir şekilde Rahatsızlık verir biz Tekno Foam Olarak Hidrofor Odalarına Ses Yalıtımı Yaparak Sizi bu gürültüden Kurtarıyoruz. 

Hidrofor Ses İzolasyonuHidrofor Odası Ses Yalıtımı

Ses Kesici malzemeler ile bir çok alanda istenilen performansta izolasyon sağlayabilir daha verimli ortamlarda elde edebilirsiniz.Ses bir ortamda yayılırken, bir engelle karşılaştığında, diğer fiziksel olaylar gibi üç temel biçimde davranır. Sesin bir bölümü karşılaştığı en gelden yansır,bir bölümü engel tarafından yutulur, kalanı da engelin diğer tarafına geçer.

Hidrofor Dairesi Ses İzolasyonuHidrofor Ses Yalıtımı

Ortamın güvenliğini ve cihazın performansını düşürmeden en iyi seviyede ses izolasyonu yapmak önemlidir. Yapılan  Ses İzolasyon Uygulamaları sonucu daha sağlıklı bir ortam sağlanabilmektedir.

Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültüye karşı çözüm olarak etkili bir çözüm sunan ses izolasyon uygulamaları sesin meydana getirdiği problemleri kesmektedir.

Hidrofor Kabini Ses İzolasyonuSes İzolasyon Uygulamaları

Öncelikle uygulama yapılmadan önce makinelerin çalışma performansının etkilememesi kabinler içinde yanmayan ürünlerin kullanımına özen gösterilmelidir. Ses izolasyonu ciddi bir iştir 10 yıllık tecrübesiyle uygulama ekibimiz hizmetinizdedir. 

Go to top