Menu


Mantarlı Kauçuk Levha | Parke Zemin Altı Titreşim Kesici Levha

Kauçuk mantar levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

Mantarlı Kauçuk LevhaMantarlı Kauçuk Şilte

Zeminlerden gelen titreşim,darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engellemek adına parke ve şap altında kullanılan veya zemine serile bilen kauçuk zemin ses yalıtım malzemesidir. Kauçuk ürünlerimiz sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz, uygulandığı andan itibaren ısı kaybını önleyerek ısınma giderlerinde de tasarruf yaptırır.

Zemin Mantarlı Kauçuk LevhaZemin Ses Yalıtım Malzemesi

Mantarlı Kauçuk Levha Nerelerde Kullanılmaktadırlar ?

Örnek verecek olursak alt katınıza giden topuklu ayakkabı sesi darbeli seslere örnektir ve kauçuk malzeme kullanılarak engellenebilen ses türüdür. İnşaat ve gemi sektörleri, otomotiv, çimento, plastik, tekstil ve tüm makine sanayii için kullanılabilir.

Zemin Ses İzolasyon MalzemesiParke Altı Titreşim Kesici Malzeme

Atletizm Pistleri, Tenis Kortları, Basketbol Sahaları, Voleybol Sahaları, Yürüyüş Yolları, Çok Amaçlı Spor Sahaları, Açık veya Kapalı Spor Sahaları, Isı ve Ses izolasyonu için kullanılmaktadırlar. Kauçuk Levha zeminlerden gelen sesleri engellemek için parke ve şap altında kullanılan ses yalıtım malzemesidir.

Titreşim Yalıtım MalzemesiParke Şap Altı Ses İzolasyonu

Go to top