Menu


Vicoustic Flexi A50 Sünger

Tasarımları ile dikkat çeken vicoustic flexi a50 sünger, flexi paneller arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Mekan içerisindeki malzemelerin soğurma yüzeylerinin ve bilimsel verilerin çeşitli kombinasyonları ile yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerAkustik Sünger

Orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı flexi a50 sünger, kıvrımların kalınlığı arttıkça başarı oranının artmasına yardımcı olur. Kritik ve oldukça hassas olan yayın stüdyoları, kayıt alanları gibi mekanlarda flexi paneller kullanılmaktadır. Vicoustic Flexi A50 paneller, piyasada bulunan paneller arasında en başarılı akustik çözüm sunan malzemelerdendir.

Kare Flexi Akustik Sünger

Düşük maliyetli ve yüksek performans sunan Vicoustic flexi a50 paneller ses yalıtımı hizmeti veren firmalardan temin edilebilir.

Vicoustic Flexi Kare SüngerVicoustic Sünger

Vicoustic flexi sünger 50 x 50 cm boyutlarında ve 40 mm - 50 mm olarak iki farklı kalınlıkta üretilmektedir. Üretimi poliüretandan sağlanmaktadır. Yüzeyinde kare halinde şekilller bulunan bu ürün kare flexi olarak ta bilinmektedir.

Akustik Ses Yalıtım SüngeriVicoustic Flexi A50 Sünger Kullanım Alanları

Vicoustic Flexi Sünger Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Bu çalışma için özel bir yapıştırıcısı mevcuttur. Bu yapıştırıcıya aks rapid adı verilmektedir. Aks rapid solid bazlı bir maddedir. Bir parmak rulo yapıştırıcıya batırılır. Daha sonra süngerin uygulanacağı duvar yada tavana rulodaki yapıştırıcı sürülür. Bir sonraki adımda sünger hafif bir şekilde bastırma suretiyle uygulanır. Vicoustic flexi süngerin uygulaması bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Vicoustic Flexi A50 Sünger FiyatıVicoustic Flexi A50 Sünger Uygulaması

Vicoustic Flexi Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Kalınlık : 40 mm - 50 mm
  • Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Renk : Siyah
Go to top