Menu


Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Akustik Sünger

Tekno Touch Sünger olarak adlandırdığımız bu ürün ipek kaplanarak renklendirilen harika ses yutumu sağlayan açık gözenekli uygulaması kolay yapılabilen dekoratif akustik sünger modelidir. Farklı desenlerde 50 cm x 50 cm boyutlarında üretilmektedir.Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

Tekno Touch SüngerAkustik Tekno Touch Sünger

Akustik ses düzenlemesi yapılacak mekanlarda üstün ses yutum katsayısı ile eko, yankılanma gibi problemleri gidermek için en iyi çözümlerden birisidir. Uygulaması gayet basit ve esnek ürünlerdir.Bir çok renk ve yüzey model çeşitleri mevcuttur. Tabanı düz olduğundan uygulaması kolay yapılabilmektedir.

Akustik Ses Yalıtım SüngeriDekoratif Tekno Touch Sünger

Tekno touch süngeri tasarımı ve renkleri ile mekanlarınıza uygun dizayn ederek dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tekno touch süngere ses sorunlarının renkli çözümü olarak bakılabilir. Dilediğiniz renklerde mekanlarınıza uygun bir şekilde temin edebileceğiniz dekoratif özellikte akustik bir süngerdir.

Tekno Touch Dekoratif Sünger

İpeksi Akustik Sünger Tekno Touch Kullanım Alanları

Müzik odası, reji odası, stüdyo odası, toplantı odası, konferans salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, ofis odası gibi akustik düzenleme yapılması gereken alanlarda dekoratif bir şekilde kullanılabilmektedir.

Tekno TouchTekno Touch Fiyatı

Tekno Touch İpeksi Akustik Sünger Teknik Özellikleri
* 50*50 boyutlarında standart olarak üretilir.
* Kadife kaplı dekoratif bir görünüme sahiptirler.
* Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri mevcuttur.
* Birçok renk seçeneği mevcuttur.

Tekno Touch Kullanım AlanlarıTekno Touch Sünger Uygulama

Go to top