Menu


Special Piramit Sünger

Akustik süngerlere dekoratif amaçlı alternatif model olarak özel tasarlanan ses yalıtım sünger çeşitidir. Poliüretandan üretilen akustik süngerler sınıfına girmektedir. Bu ürün yankı sorununun çözümlenmesi ve seslerin daha kaliteli algılanması amacıyla uygulanmaktadır.

Special piramit sünger yoğunluğu 50 dansite olan, 50 cm x 50 cm boyutlarında üretilen, 30 mm kalınlığında ve siyah renkte elde edilen akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir. Akustik değerleri yüksek olan bir üründür.

Special Piramit Sünger

Mekanlarınızda dekoratif bir şekilde konumlandırıp kullanabilirsiniz. Akustik ses sorunlarını çözümlemede yüksek performans sağlar. Fakat ses geçişlerini engelleme işleminde yeterli seviyede tek başına bir izolason gerçekleştiremez. Böyle durumlarda ses kesici özellikteki diğer malzemelerle beraber uygulanabilir.

Akustik Special Piramit Sünger

Special piramit sünger aks rapid adı verilen madde ile yapıştırılmaktadır. Bu madde solid bazlı bir yapıştırıcıdır. Bu yapıştırıcı 3 kg ve 15 kg olarak satılmaktadır. Parmak rulo ile süngerin uygulanacağı bölgeye aks rapid yapıştırıcı sürülmektedir. Daha sonra aks rapidin sürüldüğü yüzeye sünger yapıştırılır. Special piramit süngerin uygulama çalışması bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Special Piramit Sünger Uygulaması

Go to top