Menu


Bass Trap Sünger | Köşe Bass Kırıcı Akustik Sünger

Bass Trap’lerin kendine özel dizaynı ve akustik düzen sağlaması açısından ses yalıtım uygulamalarında kullanılan süngerdir. Tuzak ve yüksek yoğunlukta ateşe dayanıklı polyester köpük çarpıcı bir sünger ürünüdür. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte de kullanılabilmektedirler.

Bass Trap SüngerAkustik Sünger

Bass Trap’leri evinizde, müzik odasında veya mini sinema odalarında kullanabilirsiniz. Ses Yalıtımı sağlayan bass trapler ortamda dekoratif bir görünüm de sağlayabilmektedir.Poliüretan süngerlere müşteri talepleri doğrultusunda şekil ve form verilerek üretilmektedir. Çoğunlukla duvar ve tavan köşelerinde tercih edilen ses yalıtım ürünüdür. Farklı yoğunluk ve renklerde üretilebilmektedir.

Basstrap SüngerKöşe Ses Kırıcı Sünger

Çok yüksek yoğunluğundan dolayı ateş ve benzeri yanıcı maddelere dayanıklı polyester köpük ile üretilmiştir. Alçak frekans sorunlarını gidermede birebir çözmede sınıfının lideridir. Diğer zamanda ise akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılır.

Ses Yalıtım SüngeriBass Trap Sünger Kullanım Alanları

AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLER;

Ses Yalıtım Süngeri Akustik Bass Trap Sünger’in Kendine özgü şekli vardır.Ses Yalıtım Süngeri Akustik düzenlemeyi sağlar.Ses Yalıtım Süngeri Ateşe dayanıklı polyester köpük malzeme.Ses Yalıtım Süngeri Kurulan odanın performans ve dinamik değerlerini değiştirir.Ses Yalıtım Süngeri Ürün boyutları : 60 x 30 x 42 Ses Yalıtım Süngeri Yanıcılık İSO3795.

Bass Trap Sünger UygulamasıBass Trap Sünger Fiyatı

AKUSTİK BASS TRAP SÜNGER KULLANIM ALANLARI;
Ses Kayıt Stüdyoları,Müzik Odaları,Radyo Yayın Evleri,Stüdyo ses yalıtımı,sinema Salonları,kayıt Odaları, TV Kanalları,reji Odaları gibi akustik mekanlar

Bass Kırıcı Köşe Sünger

Bass Trap Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Yoğunluk : 26 DNS
  • Boyutları : 30 x 30 x 50 cm - 30 x 30 x 70 cm
  • Renk : Siyah
Go to top