Menu


Labirent Sünger | Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Labirent Süngerler de diğer akustik süngerler gibi yanmazlık özelliğe sahip ses yalıtım süngerleridir. Yüzeyinin labirent şeklinde olması nedeniyle ismi labirent sünger olarak adlandırılmaktadır. Diğer akustik süngerlerden farkı yüzey şeklidir ve diğer bütün özellikleri aynıdır. Yüksek ses temposunun olduğu alanlarda sesin azalmasını ve akustik düzenlemesini sağlamaktadırlar. Uygulandığı alanda akustik düzenleme sağlayan yumurta süngerler akustik mekanlarda sık kullanılan bir süngerdir.

labirent sünger

Birinci sınıf kaliteden üretilen ISO kalite belge ve ve yanmazlık sertifikalıdır. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler 1000*1000 CM ebatlarında üretilmektedirler. Akustik süngerler yoğunluk ve kalınlık olarak değişkenlik göstermektedirler. 50 DNS, 70 DNS, 90 DNS yoğunluklarında ve 30 cm, 40 cm, 50 cm kalınlıklarında üretilebilmektedir.

akustik yanmaz labirent sünger

Akustik süngerler yangına dayanıklı alev sonucunda zehirli gaz ihtiva etmemektedirler. Bu süngerlerin bariyerli olan modelleri yüksek ses temposuna karşı kullanılmaktadırlar. Akustik Labirent Sünger satış fiyatı süngerin yoğunluk ve kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir.

labirent sünger ses yalıtımı

Bir çok alanda kullanım sağlayan süngerler ofis odası, stüdyo odası, reji odası, ses kayıt odası, tiyatro salonu, konferans salonu, müzik odası gibi bir çok akustik ortamda uygulanabilmektedir.

labirent sünger ses izolasyonu

Labirent formlu akustik sünger aks rapid adı verilen solid bazlı madde ile yapıştırılmaktadır. Duvar ve tavanlara bir çalışma gerçekleştirilerek uygulanmaktadır. Ayrıca labirent süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

labirent sünger uygulaması

Labirent Sünger Özellikleri

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar : 30 mm - 40 mm - 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12
Go to top