Menu


Bariyerli Yanmaz Sünger | Ağır Bariyerli Akustik Sünger

İki akustik sünger arasına ağır epdm ses bariyeri lamine edilerek ses kesintisinde etkili performans sağlanmaktadır. Ses emici ve ses yutucu değerlere sahip akustik süngerler ortamdaki gürültü, uğultu problemlerini yalıtarak dekoratif bir görünümde sağlamaktadırlar.

Bariyerli Akustik SüngerBariyerli Akustik Sünger Uygulaması

Bariyerli Yumurta Sünger

Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye ( yağ , toz ) alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine paralel olarak ürün güçlendirilmektedir. Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.

Bariyerli Düz Sünger

Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded bondeks süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri  çeşitidir. Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses problemlerini gidermek amaclı kullanılır. Piramit, Yumurta, Labirent gibi formlarda üretilebilir.  Melamin akustik süngerlerde beyaz gri renk seçeneklerinde düşük yoğunluk ile yüksek performans sağlayan akustik ses yalıtım süngeridir.

Bariyerli Piramit Sünger

Bir çok alanda kullanılan akustik süngerler arasında epdm ağır bariyer sayesinde yüksek sesleri kesmede etkin rol almaktadır. Jeneratör dairesi, makine dairesi, hidrafor dairesi, araç içi ses izolasyonu, asansör dairesi gibi bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

Bariyerli Yumurta Sünger

 

Go to top